AKTUALITY

HELLATHON II. - soutěž studentů, které baví technika, zná své vítěze

Olomouc, 30. listopadu 2022 – Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci hostila o víkendu soutěž středoškolských a vysokoškolských týmů a jednotlivců HELLATHON II. Celkem 39 soutěžících z 11 týmů se v časovém limitu 24 (vysokoškoláci), respektive 12hodin (středoškoláci) úspěšně vypořádalo s jedním z pěti témat vypsaných pořadatelem soutěže, společností FORVIA HELLA, která vyvíjí a vyrábí špičkovou osvětlovací techniku a elektroniku pro automobily včetně prémiových značek.

HELLATHON II. Harmonogram

Časový rozpis HELLATHON II., který bude probíhat 25. - 26. 11. 2022.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci bude od zítřka hostit soutěž studentských týmů HELLATHON II.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci bude od zítřka hostit soutěž studentských týmů HELLATHON II.

Olomouc, 24. listopadu 2022 - Tento týden od pátku 25. do soboty 26. listopadu se Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci stane dějištěm soutěže středoškolských a vysokoškolských týmů HELLATHON II. Jedenáct soutěžních týmů bude mít přesně 24 (vysokoškoláci), respektive 12hodin (středoškoláci) na to, aby se vypořádaly s jedním z pěti témat vypsaných pořadatelem soutěže, společností FORVIA HELLA, která vyvíjí a vyrábí špičkovou osvětlovací techniku a elektroniku pro automobily včetně prémiových značek. Soutěžící získají ceny v celkové hodnotě 87 tisíc korun. 

HELLATHON 2022 FOTOGALERIE

Fotogalerie z průběhu I. ročníku soutěže HELLATHON konaného 22-23.4.2022.

#HELLA #HELLATHON 2022 vyhrál tým 2M1F-43EC

Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB – TUO se o víkendu (od 22. 4. do 23. 4. 2022) otřásla v základech. Od pátku do soboty se tam totiž konal první ročník HELLATHONU, soutěže pro technické nadšence, kteří se nebojí výzev a chtějí vyzkoušet něco jedinečného a zajímavého.
Soutěžní týmy měly 24 hodin na to, aby navrhly smart svítící dres pro cyklistu nebo se vypořádaly s umělou inteligencí pro kontrolu kvality.

Vytvoř funkční prototyp signálního osvětlení pro cyklisty

Vytvoř funkční prototyp signálního osvětlení pro cyklisty, díky pohybovým senzorům,  a VYHRAJ PRO SVŮJ TÝM 50 000 Kč na nákup elektroniky u TSBOHEMIA.cz.